A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Іванівської сільської ради

Наша команда

Центр професійного розвитку педагогічних працівників - є окремою комунальною установою Іванівської сільської ради Вінницької області, що здійснює супровід, координацію та консультування педагогічних працівників Іванівської територіальної громади.

Місія Центру: консультуємо, навчаємо, мотивуємо, забезпечуємо  постійний професійний розвиток педагогів.

Сподіваємось, що інформація, розміщена на вебсайті, сприятиме розвитку творчої ініціативи та академічної свободи педагогів у пошуках нових форм і методів педагогічної діяльності з метою надання якісних освітніх послуг. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками.  Запрошуємо до співпраці!

 

 

Директор

Гордійчук Тетяна Іванівна

Здійснює загальне керівництво діяльністю Центру, консультування та професійну підтримку керівників закладів освіти, заступників керівників закладів загальної середньої освіти, педагогічних працівників щодо проведення атестації та підвищення кваліфікації.

 

 

 

Консультант

Омельчук Олена Володимирівна

Здійснює консультування та професійну підтримку педагогічних працівників, координує діяльність професійних спільнот вчителів української мови і літератури, зарубіжної літератури, іноземних мов та основ здоров'я.

 

 

 

 

 

Консультант

Гнатюк Наталія Віталіївна

Здійснює консультування та професійну підтримку педагогічних працівників, координує діяльність професійних спільнот вчителів суспільних наук, природничого та естетичного циклів, шкільних бібліотекарів.

 

 

 

 

 

Консультант

Федчишин Микола Миколайович

Здійснює консультування та професійну підтримку педагогічних працівників, координує діяльність професійних спільнот вчителів фізичної культури та захисту України, інформатики, забезпечує адміністрування вебсайту Центру.

 

 

 

 

Консультант

Андрухова Ірина Петрівна

Здійснює консультування та професійну підтримку педагогічних працівників, координує діяльність професійних спільнот вчителів початкових класів, працівників закладів дошкільної освіти та практичних психологів.

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень