A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Іванівської сільської ради

Журі визначило переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Дата: 14.12.2023 14:48
Кількість переглядів: 271

08 грудня 2023 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. В олімпіаді взяли участь 16 учасників з 7 закладів загальної середньої освіти Іванівської сільської ради. На базі КУ «ЦПРПП» Іванівської сільської ради було організовано перевірку робіт другого етапу.

Комплект завдань олімпіади з хімії для 7-11 класів складався із розрахункових та аналітичних задач компетентнісного змісту, виконання яких сприяло перевірці розуміння учасниками механізмів проходження хімічних реакцій, аналізу лабораторних методів одержання речовин. Зміст олімпіадних завдань з хімії був спрямований як на усвідомлення учнями важливості хімічних знань для повсякденного життя, промислових виробництв, так і на формування наукової картини світу через хімічний компонент природничої освітньої галузі.

Компетентне журі визначило переможців та призерів другого етапу:

7 клас                                                                                                                                                   

І місце – Коляденко Максим, учень ліцею с. Пиків, вчитель Дідик Ю.М.;

ІІ місце – Литвиненко Олександра, учениця гімназії с. Іванопіль, вчитель Пастух Л.В.;

ІІІ місце – Семчик Вадим, учень ліцею с. Іванів, вчитель Гаврилюк О.Л.;

 

8 клас

І місце – Остропільська Аміна, учениця ліцею с. Пиків, вчитель Дідик Ю.М.;

ІІ місце – Ковальчук Аліна, учениця ліцею с. Уладівка, вчитель Пастух Л.В.;

ІІІ місце – Скрипник Олександр, учень гімназії з дошкільним підрозділом с. Грушківці, вчитель Столяр В.В.;

9 клас

І місце – Осіпчук Максим, учень гімназії з дошкільним підрозділом с. Грушківці, вчитель Столяр В.В.;

ІІ місце – Поліщук Альона, учениця ліцею с. Іванів, вчитель Коваль С.А.;

ІІІ місце – Скворцова Вікторія, учениця гімназії с. Слобідка, вчитель Яремчук П.А.;

 

10 клас

І місце – Богомаз Марія, учениця ліцею с. Гущинці, вчитель Поліщук Н.М.;

ІІ місце – Балибюк Микола, учень ліцею с. Іванів, вчитель Гаврилюк О.Л.;

 

11 клас

І місце – Кравчук Юлія, учениця ліцею с. Іванів, вчитель Коваль С.А.;

ІІ місце – Дишкант Володимир, учень ліцею с. Гущинці, вчитель Поліщук Н.М.

 

Щиро вітаємо переможців та наставників!

Бажаємо подальших успіхів і нових досягнень!

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень