A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Іванівської сільської ради

ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ І ОСВІТНІХ УПРАВЛІНЦІВ ДОСТУПНІ БЕЗОПЛАТНІ ОНЛАЙН-КУРСИ З ПОДОЛАННЯ ОСВІТНІХ ВТРАТ

Дата: 27.11.2023 12:44
Кількість переглядів: 37

22 листопада громадська спілка «Освіторія» запустила безплатні онлайн-курси з подолання освітніх втрат для вчителів і освітніх управлінців. Курси створили в межах спільного проєкту «Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Міністерством освіти і науки України за підтримки Глобального партнерства заради освіти (GPE) й уряду Японії.

Учителі й освітні управлінці зможуть отримати необхідну інформацію та інструменти для надолуження знань як із конкретних предметів, так і на рівні закладів освіти. Серія містить чотири онлайн-курси й уже доступна на платформі «О.університет».

Серед експертів програми:

  • Руслан Шаламов, заслужений учитель України; 
  • Ірина Губеладзе, докторка психологічних наук і експертка з психології мас;
  • Наталя Байтемірова, методистка онлайн-курсу для освітніх управлінців, експертка команди підтримки реформи МОН України та інші експерти.

Кожен із чотирьох онлайн-курсів містить два блоки: загальний — про вимірювання й подолання освітніх втрат і спеціальний — для вчителя (відповідно до предмета, який він викладає) чи управлінця закладу освіти.

Програму розробили для вчителів початкової школи, математики (5–11 класів), української мови та літератури (5–11 класів). Навчання містить практичні інструменти, які вчителі зможуть одразу використати на уроках. А спеціальний курс допоможе освітнім управлінцям створити комплексну програму подолання освітніх втрат у їхніх закладах.

Після проходження будь-якого з цих курсів учасники й учасниці отримають сертифікат про підвищення кваліфікації на 15 годин.

З офіційного сайту МОН України.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень