A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Іванівської сільської ради

В Іванівській громаді стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата: 09.11.2023 15:01
Кількість переглядів: 275

03 листопада 2023 року розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін (екологія, математика, астрономія, економіка, трудове навчання (технології), англійська мова, інформатика, географія, польська мова та література, українська мова та література, історія, німецька та французька мови, біологія, фізика, хімія, інформаційні технології та правознавство), що триватиме 17 днів і завершиться 10 грудня 2023 року.

В Іванівській громаді розпочався ІІ етап олімпіадою з математики 04 листопада 2023 року. 17 юних обдарованих математиків, представників шести закладів освіти громади: ліцею с. Гущинці, ліцею с. Іванів, ліцею с. Пиків, гімназії з дошкільним підрозділом с. Грушківці, гімназії с. Іванопіль і гімназії с. Слобідка, розв’язували складні математичні завдання. Кожен намагався заявити про себе, довести, що саме він заслуговує посісти призове місце.

07 листопада на базі Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Іванівської сільської ради головою журі Гордійчук Т.І. та членами журі, вчителями математики, було здійснено перевірку робіт учасників олімпіади.

У підсумку були отримані наступні результати:

-  Серед учнів 6 класу:

  • 1 місце – Баланчук Іван, учень ліцею с. Іванів, вчитель Клімішина А.Я.;
  • 2 місце – Юзькова Вікторія, учениця ліцею с. Пиків, вчитель Подвисоцька Т.Ф.;
  • 3 місце – Ложка Єлизавета, учениця гімназії с. Слобідка, вчитель Муляр Г.Г.

 

-  Серед учнів 7 класу:

  • 1 місце – Глушко Аліна, учениця ліцею с. Іванів, вчитель Клімішина М.М.

 

-  Серед учнів 8 класу:

  • 1 місце – Довгалюк Дар’я, учениця ліцею с. Іванів, вчитель Клімішина Т.З.;
  • 2 місце – Скрипник Олександр, учень гімназії з дошкільним підрозділом с. Грушківці, вчитель Дідик І.П.;
  • 3 місце – Літвиненко Олена, учениця гімназії с. Іванопіль, вчитель Єгорова Т.В.

 

-  Серед учнів 9 класу:

  • 1 місце – Волосенко Олег, учень ліцею с. Гущинці, вчитель Жук Г.П.;
  • 3 місце – Скворцова Вікторія, учениця гімназії с. Слобідка, вчитель Муляр Г.Г.

 

-  Серед учнів 10 класу:

  • 1 місце – Волосенко Альона, учениця ліцею с. Пиків, вчитель Миколюк І.П.;
  • 2 місце – Богомаз Марія, учениця ліцею с. Гущинці, вчитель Довгалюк В.М.

 

Бажаємо учасникам та наставникам оптимізму і віри у власні знання, нових перемог та миру!


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень