A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Іванівської сільської ради

ЗАПРОШУЄМО НА ЦИКЛ ВЕБІНАРІВ «МЕДІАОСВІТНІЙ КОМІКС»

Дата: 04.09.2023 15:43
Кількість переглядів: 36

Академія української преси (АУП) спільно з Міністерством освіти і науки України оголошує старт реєстрації до участі у низці вебінарів «Медіаосвітній комікс» для освітян і активних громадян, які бажають підвищити рівень обізнаності у креативних інструментах медіаграмотності.

Якщо ви бажаєте дізнатися:

  • Навіщо дитині читати комікси?
  • Що в коміксах корисного для розвитку дитини?
  • Як перетворити комікс на ефективний засіб навчання у всіх освітніх сферах?

Запрошуємо долучитися до наших заходів протягом вересня. Реєстрація є обов’язковою.

Модеруватиме Оксана Волошенюк, експертка з медіаосвіти і медіаграмотності, авторка навчальних посібників і програм.


Теми та дати вебінарів:

Освітній потенціал коміксу

6, 13, 20 вересня о 16:00

Лекторка: Галина Дегтярьова, завідувачка кафедри методики навчання мов і літератури КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», докторка педагогічних наук, випускниця 1-ї Літньої школи медіаосвіти АУП, авторка численних посібників і навчальних програм з медіаосвіти та медіаграмотності для різних вікових категорій, рекомендованих МОН України, регіональна координаторка впровадження медіаосвіти в навчальних закладах Харківської області.


Комікс на заняттях із природничих дисциплін

6 вересня о 15:00, 12, 19, 26 вересня о 16:00

Лектор: Руслан Шаламов, учитель біології Харківського обласного наукового ліцею-інтернату «Обдарованість», кандидат біологічних наук, заслужений вчитель України, автор підручників з біології, рекомендованих МОН, циклу медіаосвітніх посібників та коміксів, співавтор Державного стандарту початкової і базової середньої освіти, керівник перевірки природничої частини робіт українського учнівства у міжнародному дослідженні PISA.


Комікс на заняттях з мистецтва

22 вересня о 17:00

Лекторка: Оксана Волошенюк, експертка з медіаосвіти і медіаграмотності, авторка навчальних посібників і програм, ініціаторка ідеї платформи.


Комікс і мем на заняттях з історії та громадянської освіти

7, 14, 21, 28 вересня о 16:00

Лектор: Олександр Мокрогуз, завідувач кафедри суспільних дисциплін та методики їхнього викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, доцент, кандидат педагогічних наук. Співавтор шкільних програм, підручників, навчально-методичних посібників з громадянської освіти, історії, медіаосвіти, рекомендованих МОН України для загальноосвітніх шкіл та педагогічних ВНЗ України.


Як створити комікс спільно з дітьми

15, 22, 29 вересня о 16:00

Лектори: Олександра Шаповал, авторка сценаріїв коміксів «Ми скоро повернемось», «Дім на долоньках», «Моїми очима», письменниця, популяризаторка дитячого читання, кандидатка мистецтвознавства, мол. наук. співробітниця відділу екранно-сценічних мистецтв та культурології ІМФУ ім. М.Т. Рильського НАН України.

Юрій Шаповал, художник-ілюстратор, автор візуального рішення коміксів «Ми скоро повернемось», «Дім на долоньках», «Моїми очима», створює концепти комп’ютерних ігор, малює комікси та ілюстрації близько 20 років.

Учасники отримають сертифікати від МОН України та Академії української преси щодо підвищення кваліфікації.


Для участі у вебінарі необхідно попередньо зареєструватися за покликанням.

Послідовність участі у темах не є суттєвою. Кожна тема є окремою та доповнює одна одну. Тривалість вебінарів – 1 година.

Участь у кожному вебінарі обмежена до 30 осіб. Після того, як на відповідну дату наберуть необхідну кількість охочих, дата зникатиме із реєстраційної форми та буде неможливою для вибору.

Запрошення із покликанням на Zoom буде надіслано за 2 дні до заходу.

Контактна особа: Юлія Рицик, асистентка проєктів Академії української преси, info@aup.com.ua, (067) 372-27-33

 

З офіційного сайту МОН України


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень