A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Іванівської сільської ради

Триває сертифікація серед учителів математики та української мови і літератури

Дата: 07.08.2023 09:27
Кількість переглядів: 32

1-11 серпня триватиме реєстрація для участі в сертифікації вчителів математики та української мови і літератури, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому циклі базової загальної середньої освіти та мають стаж педагогічної роботи два та більше років.

Сертифікація педагогічних працівників серед учителів математики та української мови і літератури проводиться вперше. Цьогоріч у ній можуть взяти участь по 500 педагогів кожної з зазначених спеціальностей, зареєструвавшись через вебсайт Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Основний етап реєстрації відбуватиметься 1-7 серпня в межах граничної кількості, визначеної для кожної області. Квоти, що не будуть використані протягом цього періоду, підсумуються в загальну граничну кількість та будуть застосовані в додатковому, загальноукраїнському, етапі реєстрації 8-11 серпня.

Після успішної реєстрації учасники будуть допущені до першого етапу сертифікації — незалежного тестування, яке проводить УЦОЯО за програмами для вчителів математики та української мови та літератури. Наступні два етапи — самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності та вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації — організовує Державна служба якості освіти України.

З офіційного сайту Державної служби якості освіти України.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень