A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Іванівської сільської ради

Педагогічні змагання - 2023

Дата: 29.06.2023 11:21
Кількість переглядів: 970

23 червня 2023 року на території комплексу відпочинку «Білий камінь» с. Гущинці стартували І туристсько-спортивні змагання серед педагогічних працівників Іванівської сільської територіальної громади – «Педагогічні змагання - 2023». Основною метою проведення змагань є популяризація та розвиток туризму та спорту в системі освіти Іванівської сільської територіальної громади.

На урочистій частині відкриття змагань з вітальним словом до присутніх звернулися начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Іванівської сільської ради Микола Клімішин, директор Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Іванівської сільської ради Тетяна Гордійчук, голова Калинівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Олександр Гуліватий та головний суддя змагань, КМС зі спортивного туризму, консультант КУ «ЦПРПП» Іванівської сільської ради, вчитель фізичної культури гімназії с. Слобідка Микола Федчишин.

У змаганнях взяли участь шість команд: п’ять закладів освіти громади та відділу освіти, культури, молоді та спорту Іванівської сільської ради. Команди спробували свої сили у шести видах змагань та конкурсів.

На туристсько-спортивній «Смузі перешкод» педагоги долали заболочену місцевість по купинах, по жердинах, етап горизонтальний маятник та переправлялися по мотузці з перилами через умовний яр.

За підсумками подолання етапів «Смуги перешкод» місця визначилися наступним чином:

1 місце – команда «Хортиця» (ліцей с. Пиків);

2 місце – команда «Темп» (гімназія с. Іванопіль);

3 місце – команда «Веселка» (ліцей с. Гущинці);

4 місце – команда «ППО» (Відділ освіти);

5 місце – команда «Блискавка» (гімназія с. Слобідка);

6 місце – команда «Патріоти» (ліцей с. Уладівка).

У змаганнях «Скіпінг» (стрибки через скакалку) учасники демонстрували стрибки на швидкість за 30 секунд. Участь у конкурсі брали два учасника від команди незалежно від статі.

Найкращий результат зі стрибків через скакалку продемонструвала команда «Блискавка» - 143 стрибки; другий результат показала команда «Веселка» - 131 стрибок; «Темп» були третіми – 120 стрибків; четвертими – «Патріоти» - 109 стрибків; команда «ППО» – 105 стрибків і команда «Хортиця» - 102.

Окрім командного заліку визначалися і особисті місця:

1 місце – Олена Грищишина («Блискавка») – 76 стрибків;

2 місце – Ольга Джуринська («Хортиця») – 68 стрибків;

2 місце – Ярослав Кріт («Веселка») – 68 стрибків.

Учасники отримали у подарунок туристські кружки та грамоти КУ «ЦПРПП» Іванівської сільської ради.

Третім видом програми були змагання з техніки велосипедного туризму на дистанції «Фігурне водіння велосипеда». Змагання проходили у вигляді майстер-класу – без визначення командних місць, але визначався особистий результат учасників. Дистанція полягала в проходженні фігур, що розташовані на майданчику з твердим покриттям.

В результаті подолання дистанції «Фігурне водіння велосипеда» кращим серед чоловіків став Іван Миколюк («Хортиця») з результатом 0:39:85 хв (0 балів штрафу); ІІ місце посів Віктор Левченко («Темп») – 0:45:55 хв (0 балів штрафу); ІІІ місце – Ярослав Кріт («Веселка») – 0:46:28 хв (1 бал штрафу);

Серед жінок: І місце – Лілія Федчишина («ППО») – 1:00:49 хв (1 бал штрафу); ІІ місце – Олена Ольхова («Блискавка») – 01:13:46 хв (4 бали штрафу); ІІІ місце – Ірина Присяжнюк-Мартинюк з результатом 1:15:99 хв (4 бали штрафу).

Всі інші учасники продемонстрували хороші навички водіння велосипедом на дистанції.

Після трьох насичених туристсько-спортивних видів програми учасники демонстрували навички художньої майстерності у конкурсі «Емблема змагань». Роботи оцінювалися за визначеними критеріями по 10-ти бальній системі. Окрім головної суддівської колегії (ГСК) участь в оцінюванні брали і представники від усіх заявлених команд.

За підсумками оцінювання найкращою емблемою Педагогічних змагань стала

емблема команди «Блискавка» (9,4 бали) – 1 місце (робота Майї Коломієць);

емблема команди «Хортиця» (8,5 б) – 2 місце (робота Галини Мелінчук);

емблема команди «Веселка» (8,3 б) – 3 місце (робота Майї Міщенко та Євгена Швеця);

емблема команди «Темп» (8,2 б) – 4 місце (робота Івана Лівчука);

емблема команди «ППО» (8,0 б) – 5 місце (робота Оксани Муляр);

емблема команди «Патріоти» (6,8 бали) – 6 місце (робота Юрія Кирика).

Емблеми змагань (тисни на текст)

 

Команди також демонстрували навички приготування їжі в похідних умовах, конкурс називався «Туристська кухня». Усі команди продемонстрували вищий пілотаж з приготування страв! До прикладу, команда «ППО» приготувала туристський бограч, який судді оцінити найвищим балом – 9,8 (1 місце). Команда «Блискавка» представила туристський шашлик на овочевій подушці – 2 місце (9,7 б).

Ну і звісно ж як без рибної юшки? Її варила та креативно презентувала «Хортиця» - 3 місце (9,5 б). «Патріоти» приготували страву «курка на літній грядці», яку судді оцінили у 9,3 бали – 4 місце. 4 місце також посіла страва «короп 96,6» команди «Темп». Команда «Веселка» представила страву «НУШ юшка» - 8,6 балів.

На завершення освітяни мірялися силами у змаганнях з перетягування линви. І вони видалися найемоційнішими та захоплюючими.

Команди були розподілені на дві групи, де змагалися за коловою системою. Далі, команди, що посіли перші місця у групах, змагалися за І місце. Команди, що посіли другі місця у групах, змагалися за 3 місце і т. д.

У підсумку проведення змагань з перетягування линви місця розподілилися наступним чином:

1 місце – команда «Блискавка»;

2 місце – команда «Темп»;

3 місце – команда «Веселка»;

4 місце – команда «Хортиця»;

5 місце – команда «ППО»;

6 місце – команда «Патріоти».

 

Згідно Регламенту проведення Педагогічних змагань, загальнокомандна першість визначалася за найменшою сумою місць у змаганнях та конкурсах з усіх видів програми.

У підсумку проведення І туристсько-спортивних змагань серед педагогічних працівників Іванівської сільської територіальної громади – «Педагогічні змагання 2023»,

переможцем стала команда «Блискавка» гімназії с. Слобідка.

Друге почесне місце посіла команда «Темп» гімназії с. Іванопіль.

Бронзовим призером стала команда «Хортиця» ліцею с. Пиків.

На четвертому місці команда «Веселка» ліцею с. Гущинці.

П’яте місце посіла команда відділу освіти, культури, молоді та спорту Іванівської сільської ради «ППО».

Шосте – команда «Патріоти» ліцею с. Уладівка.

Усі команди-учасники були нагороджені грамотами КУ «ЦПРПП» Іванівської сільської ради та призами, а команди, які посіли 1, 2, 3 місця – ще й кубками.

Організатори змагань, Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Іванівської сільської ради, висловлює щиру вдячність:

  • відділу освіти, культури, молоді та спорту Іванівської сільської ради за залучення спонсорських коштів на придбання призів від директора Поділля Агро ПСП с. Пиків Віктора Семененко;
  • голові Калинівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Олександру Гуліватому за надання кубків та фінансову підтримку для проведення змагань;
  • Вінницькому обласному центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій за надання туристського спорядження для проведення змагань;
  • директору комплексу відпочинку «Білий камінь» Валерію Башинському за лояльну цінову політику та співпрацю;
  • адміністратору комплексу відпочинку «Білий камінь» Оксані Довгалюк за розуміння, підтримку та допомогу, яку ми відчували протягом усього дня змагань;
  • бібліотекарю Іванівської сільської бібліотеки Любові Бунецькій за фото- та відеоматеріали протягом змагального дня.

 

Сподіваємося, що започатковані цьогоріч туристсько-спортивні змагання серед педагогічних працівників Іванівської сільської територіальної громади в подальшому стануть традиційними і об’єднуватимуть все більше освітян, які люблять активний відпочинок, отримують насолоду від спортивного суперництва та командної гри.

Все буде Україна!

Віримо в ЗСУ!

Разом до перемоги!

 

Більше фото- та відеоматеріалів (тисни на текст).

Протоколи змагань.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень