A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Іванівської сільської ради

Відбулися легкоатлетичні змагання між закладами освіти Іванівської сільської ради

Дата: 24.04.2023 21:28
Кількість переглядів: 269

21 квітня 2023 року на базі Комунального закладу «Іванівська спеціальна школа», с. Іванів відбулися змагання з легкої атлетики в рамках Гімназіади серед учнів/учениць закладів загальної середньої освіти Іванівської сільської ради у 2022/2023 навчальному році.

Два ліцеї і три гімназії громади змагалися у 6 видах: біг 100 м, біг 400 м, біг 800 м, естафетний біг 4х100 м, стрибок у довжину з місця та штовхання ядра. Суддівською колегією було прийнято рішення дистанції біг 100 м замінити на 85 м, естафетний біг – 4х75 м у зв’язку з технічними можливостей розмірів бігових доріжок легкоатлетичного майданчика.

Згідно з Регламентом проведення Гімназіади у змаганнях визначалася як командна, так і особиста першість.

Командна першість визначалася найбільшою кількістю очок, отриманих за один заліковий результат кожної команди у кожному виді програми змагань. У залік входили 6 кращих результатів. За рівної кількості очок у двох і більше команд, вище місце посідає команда, яка має більше перших місць по видах. Але у наших змаганнях виникла ситуація, коли дві команди набрали однакову кількість очок і за іншими критеріями показники були абсолютно рівними. В результаті дві команди поділили І місце змагань.

У підсумку проведення Гімназіади з легкої атлетики серед команд закладів загальної середньої освіти Іванівської сільської ради місця розподілилися наступним чином: 

1 місце – ліцей с. Уладівка (сума очок - 25);

1 місце – ліцей с. Пиків (сума очок - 25);

3 місце – гімназія з дошкільним підрозділом с. Грушківці (сума очок - 24)

4 місце – гімназія с. Слобідка (сума очок - 13);

5 місце – гімназія с. Іванопіль  (сума очок - 10).

Команди, що посіли 1 - 3 місця будуть нагороджені грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту Іванівської сільської ради.

 

В індивідуальному заліку переможцями та призерами змагань стали:

Дівчата і юнаки, які посіли 1 - 3 місця в особистому заліку будуть нагороджені грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту Іванівської сільської ради.

Змагання з легкої атлетики у рамках проведення Гімназіади у 2022/2023 навчальному році були передостанніми. Ще на нас чекають змагання з футболу серед юнаків, на які попередню заявку подали усі чотири ліцеї нашої громади. Змагання з футболу відбудуться на початку травня.

Протоколи змагань.

Завантажити архів Фото ЛЕГКА АТЛЕТИКА у 7z форматі.Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень