A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Іванівської сільської ради

Семінар-нарада учасників І етапу гри "Джура"

Дата: 18.04.2023 20:08
Кількість переглядів: 118

На виконання наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Іванівської сільської ради від 23 березня 2023 року №02-аг «Про проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2022/2023 навчальному році» Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Іванівської сільської ради (далі – КУ «ЦПРПП») спільно з відділом освіти, культури, молоді та спорту Іванівської сільської ради (далі – Відділ освіти) провели нараду для керівників роїв, їх заступників та відповідальних за підготовку роїв до участі у грі «Джура» І (територіального) етапу.

Розпочала нараду Оксана Муляр, головний спеціаліст Відділу освіти, головний суддя змагань, і наголосила на важливості проведення даних змагань. Також зазначила загальні положення Гри, мету, термін і місце проведення, вік учасників та необхідну документацію для участі.

Заступники головного судді з видів змагань і конкурсів детально зупинилися та обговорили Правила та Умови проведення гри «Джура» за комплексною програмою.

Консультант КУ «ЦПРПП» Микола Федчишин, заступник головного судді з видів «Туристсько-спортивна смуга перешкод» та інтелектуально-творчого завдання «Пластун», зазначив на основних правилах та умовах проведення конкурсу стройової підготовки «Впоряд». Також назвав можливі перешкоди та етапи на змаганнях «Туристсько-спортивної смуги перешкод», це: горизонтальний та вертикальний маятники, подолання заболоченої місцевості по жердинах та купинах, етап «лазерні промені», рух по пластунськи, а також переправа через яр по мотузці та колоді.

Метою змагань «Пластун» є закріплення практичних навичок орієнтування на місцевості за допомогою карти і компаса, вміння вирішувати логічні завдання, долати природні перешкоди тощо.

Заступник головного судді з виду «Відун», вчитель історії ліцею с. Пиків Віталій Семенець повідомив, що гра-вікторина «Відун» є інтелектуальними змаганнями з історії України, доби козаччини, українських військових формувань різних епох, сучасних збройних сил України. На учасників чекатимуть тестові питання та складання на швидкість пазлів мапи України.

Олена Омельчук, консультант КУ «ЦПРПП», заступник головного судді з виду «Рятівник», повідомила, що учасники Гри будуть відповідати на 8 тестових запитань щодо правил допомоги потерпілим при опіках, переохолодженні, отруєнні, укусах комах, павуків тощо. Також змагання включатимуть перевірку практичних навиків надавання першої медичної допомоги при втраті свідомості, перелому кінцівок, кровотечі чи травм різних частин тіла.

Вчитель фізичної культури ліцею с. Пиків, заступник головного судді з виду «Стрільба», Ярослав Семенець зазначив, що стрільба відбуватиметься із пневматичних гвинтівок по мішеням з відстані 10 метрів з положення - упор лежачи. Пояснив принцип визначення переможців виду та наголосив на проведенні інструктажів з вихованцями при поводженні і користуванні зброєю.

Заступник головного судді з виду «Перетягування линви», вчитель фізичної культури ліцею с. Іванів, Олександр Грищишин повідомив учасникам наради про правила та умови проведення даного виду.

Тетяна Гордійчук, заступник головного судді з виду «Ватра», директор КУ «ЦПРПП», зазначила, що представлення творчо-мистецького звіту рою буде здійснюватися у вигляді відеоролику за темами «Слава Героям», «Квітуча моя Україно» тощо, що розкриває бачення майбутнього України. За тривалістю ролик не повинен перевищувати 5 хвилин і повинен бути сповнений духу оптимізму, віри у щасливе майбутнє.

На завершення Оксана Муляр наголосила на термінах подачі попередніх заявок на участь у грі "Джура", повідомила, що рої, які займуть І-ІІІ місця у загальнокомандному заліку будуть кандидатами на участь у ІІ (обласному) етапі Гри та побажала творчої і легкої підготовки роїв до змагань.

 

 

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень