A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Іванівської сільської ради

Відбулася нарада суддівських колегій Гімназіади з видів спорту

Дата: 09.02.2023 12:39
Кількість переглядів: 256

У понеділок, 06 лютого 2023 року, на базі Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Іванівської сільської ради, консультантом Миколою Федчишиним була проведена нарада суддівських колегій Гімназіади з видів спорту.

Згідно наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Іванівської сільської ради від 11.01.2023 р. №02 «Про проведення Гімназіади серед учнів/учениць закладів загальної середньої освіти Іванівської сільської ради у 2022/2023 н. р.» були затверджені Склад організаційного комітету, Регламент проведення Гімназіади, Календар проведення Гімназіади та Список суддівських колегій Гімназіади з видів спорту.

На нараді присутні детально ознайомилися з усіма вищевказаними документами. Також обговорили права, обов’язки та повноваження головних суддів та секретарів по видах спорту. Детально зупинилися на правилах змагань з волейболу та тенісу настільного. Консультант поділився із колегами власними авторськими матеріалами: «Презентація «Правила спортивних змагань з тенісу настільного 2021. Суддівські жести» та «Презентація «Волейбол: Правила гри. Правила змагань 2021-2024. Жести рефері».

 

З нормативно-правовими документами щодо організації та проведення Гімназіади серед учнів/учениць серед ЗЗСО у 2022/2023 навчальному році можна ознайомитися, перейшовши за покликанням.

З авторськими матеріалами:

«Презентація «Правила спортивних змагань з тенісу настільного 2021. Суддівські жести»

«Презентація «Волейбол: Правила гри. Правила змагань 2021-2024. Жести рефері»


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень