A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Іванівської сільської ради

Четвертий тиждень учнівських олімпіад: нові здобутки, нові переможці та призери

Дата: 01.12.2022 16:00
Кількість переглядів: 368

В п’ятницю, 25 листопада, розпочали суперництво дві учениці гімназії с. Іванопіль – знавці польської мови. Іванцова Ангеліна, учениця 8 класу та Слободянюк Тетяна, учениця 9 класу стали переможцями олімпіади.

26 листопада пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, в якому взяли участь  22 учасника та учасниць.

І місця вибороли:

  • Скрипник Олександр, учень 7 класу гімназії з дошкільним підрозділом с. Грушківці, вчитель Колісник Р. В.;
  • Паньковецька Дарія, учениця 8 класу ліцею с. Гущинці, вчитель Соболевська Т. Ф.;
  • Волосенко Альона, учениця 9 класу ліцею с. Пиків, вчитель Марчук Т. В.;
  • Дишкант Володимир, учень 10 класу ліцею с. Гущинці, вчитель Соболевська Т. Ф.;
  • Єфременко Єлизавета, учениця 11 класу ліцею с. Іванів, вчитель Єфременко О. П.

ІІ місця зайняли:

  • Остропільська Аміна, учениця 7 класу ліцею с. Пиків, вчитель Вітюк Г. І.;
  • Осіпчук Максим, учень 8 класу гімназії з дошкільним підрозділом с. Грушківці, вчитель Керосина Л. О.;
  • Довгалюк Марія, учениця 9 класу ліцею с. Гущинці, вчитель Липова Л. М.;
  • Скрипник Юлія, учениця 10 класу ліцею с. Іванів, вчитель Єфременко О. П.;
  • Литвинюк Ангеліна, учениця 11 класу с. Гущинці, вчитель Липова Л. М.

 

Призові ІІІ місця посіли:

  • Загнітко Софія, учениця 7 класу гімназії с. Слобідка, вчитель Омельчук О. В.;
  • Бунецька Анастасія, учениця 7 класу ліцею с. Іванів, вчитель Дубовик О. М.;
  • Скворцова Вікторія, учениця 8 класу гімназії с. Слобідка, вчитель Омельчук О. В.;
  • Корольчук Юлія, учениця 9 класу гімназії з дошкільним підрозділом с. Грушківці, вчитель Керосина Л. О.;
  • Дзіміна Анжела, учениця ліцею с. Пиків, вчитель Вітюк Г. І.

На наступний день відбулася олімпіада з історії, в якій виборювали місця 14 учнів та учениць.

І місця посіли:

  • Паньковецька Дарія, учениця ліцею с. Гущинці, вчитель Довгалюк Г. М.;
  • Слободянюк Тетяна, учениця 9 класу гімназії с. Іванопіль, вчитель Сіваченко Л. В.;
  • Дишкант Володимир, учень 10 класу ліцею с. Гущинці, вчитель Швець Є. В.;
  • Міськова Ірина, учениця 11 класу ліцею с. Уладівка, вчитель Пастух Н. С.

 

Призові ІІ місця зайняли:

  • Скворцова Вікторія, учениця 8 класу гімназії с. Слобідка, вчитель Гнатюк Н. В.;
  • Мудрик Анастасія, учениця 9 класу гімназії з дошкільним підрозділом с. Грушківці, вчитель Антонюк І. М.;
  • Скрипник Юлія, учениця 10 класу ліцею с. Іванів, вчитель Маліновський М. І.;
  • Дзіміна Анжела, учениця 11 класу ліцею с. Пиків, вчитель Семенець В. В.

ІІІ місця:

  • Глушко Сергій, учень 8 класу ліцею с. Уладівка, вчитель Пастух Н. С.;
  • Балибюк Микола, учень 9 класу ліцею с. Іванів, вчитель Маліновський М. І.;
  • Литвинюк Ангеліна, учениця 11 класу ліцею с. Гущинці, вчитель Швець Є. В.

 

Вітаємо переможців, призерів та їх наставників!

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень