A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Іванівської сільської ради

Відбувся семінар на тему: "Організація діловодства та архівної справи у закладах освіти"

Дата: 03.11.2022 11:53
Кількість переглядів: 151

2 листопада 2022 року, за ініціативи комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Іванівської сільської ради на базі ліцею с. Іванів для керівників закладів освіти та працівників, відповідальних за діловодство та архівну справу було проведено навчально-практичний семінар на тему: "Організація діловодства та архівної справи у закладах освіти".

Відкрила семінар директор КУ "ЦПРПП" Іванівської сільської ради Тетяна Гордійчук, яка наголосила на важливості впорядкованої відповідно до вимог чинного законодавства документації, забезпеченні зберігання документів та побажала учасникам семінару плідної роботи.

До участі в заході було запрошено начальника архівного відділу Хмільницької районної військової адміністрації Олену Пугач, заступника начальника архівного відділу Вінницької районної військової адміністрації Оксану Дідич та головного спеціаліста віддаленого архівосховища №2 м. Калинівка архівного відділу Хмільницької районної військової адміністрації Наталію Котяш. Запрошені фахівці акцентували увагу керівників та відповідальних за діловодство у закладах освіти на порядку складання номенклатури справ, особливостях оформлення документів, що утворюються в процесі діяльності закладів освіти, вимогах до оформлення справ, що підлягають архівному зберіганню, надали практичні рекомендації щодо впровадження правил організації діловодства та архівної роботи, розповіли про нормативні документи, які регламентують ведення діловодства тощо.

Під час семінару відбувалося активне спілкування та обговорення проблемних питань, пов'язаних з архівною справою, які виникають у процесі роботи. Учасники мали можливість почути фахові відповіді на запитання щодо ведення діловодства, впорядкування, підготовки та передачі на зберігання документів.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень