A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Іванівської сільської ради

Відбулися серпневі засідання професійних спільнот педагогічних працівників Іванівської громади

Дата: 01.09.2022 16:44
Кількість переглядів: 513

В період з 25 по 29 серпня 2022 року працівниками комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Іванівської сільської ради спільно з керівниками спільнот були проведені 19 засідань професійних спільнот та нарада із заступниками керівників закладів освіти з навчально-виховної роботи. Засідання відбулися на базі ліцею с. Іванів.

На даних заходах були розглянуті ряд питань, що стосуються роботи у новому навчальному році. Зокрема, детально опрацювали інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2022-2023 навчальному році, Концепцію національно-патріотичного виховання в системі освіти України, методичні рекомендації до проведення 01 вересня першого уроку: «МИ УКРАЇНЦІ: ЧЕСТЬ І СЛАВА НЕЗЛАМНИМ!».

Також педагоги в колі колег-однодумців мали змогу обговорити наступне: упровадження нового Державного стандарту базової середньої освіти в 5 класі, виклики й можливі ризики навчання в умовах воєнного стану, поділитися методичними знахідками для налагодження ефективної взаємодії з учнями в умовах дистанційного/змішаного навчання.

Учасники засідань обрали серед своїх колег керівників фахових спільнот на 2022-2023 навчальний рік.

Засідання пройшли на високому професійному рівні. Наприкінці педагоги окреслили основні напрямки роботи спільнот на майбутнє.« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень