A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Іванівської сільської ради

Участь роїв громади у обласному етапі гри "Сокіл" ("Джура")

Дата: 07.06.2022 17:05
Кількість переглядів: 672

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») (далі – гра «Джура») є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання дітей та молоді. ІІ (обласний) етап гри «Джура» проводився з 30 травня по 03 червня 2022 року дистанційно Вінницьким обласним центром туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій та головною суддівською колегією.

          Рій "Нащадки козаків", гімназія с. Слобідка

 

У грі "Джура" взяли участь три рої Іванівської ТГ:

- рій "Нащадки козаків" (середня група), гімназія с. Слобідка;

- рій "Соколи" (середня група), ліцей с. Гущинці;

- рій "Хортиця" (старша група), ліцей с. Пиків.

Всього ж у грі "Джура" змагалися 25 роїв середньої вікокої групи та 36 роїв старшої вікової групи із 25 громад Вінницької області.

            Рій "Соколи", ліцей с. Гущинці

 

Конкурси проводилися у формі тестування в онлайн-сервісі “Google_forms”. Першим конкурсом була "Смуга перешкод", в якому рій "Нащадки козаків" посів 1 місце, а рій "Соколи" розмістився на 3-ій позиції. Далі змагалися рої у конкурсах "Відун" (рій "Нащадки козаків" - 2 позиція), "Рятівник" (рій "Соколи" - 2 позиція) та "Пластун". У старшій групі, де змагався рій "Хортиця" була і "Фізична підготовка". Учасники рою підтягувалися на перекладині, а представники виконання вправи фіксували на відео і надсилали суддям на перевірку.

             Рій "Хортиця", ліцей с. Пиків

 

Останнім конкурсом була "Ватра" - представлення творчо-мистецького звіту рою (мистецька композиція) у вигляді відеоролику, присвячений Дню Героїв за темами «Слава Героям», «Звитяга Нескорених», «Квітуча моя Україно», «Україна назавжди» тощо.

Ми можемо пишатися нашим підростаючим поколінням та педагогами, адже Ви вже перемогли, наважившись взяти участь у обласному етапі гри "Джура" та виховуєте громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України як високоморальних особистостей, які плекають українські традиції, духовні цінності, володіють відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатні реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства.

Нижче можна ознайомитися із протоколами конкурсів гри.« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень