A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Іванівської сільської ради

Відбулося засідання професійної спільноти вчителів фізичної культури

Дата: 04.09.2023 15:18
Кількість переглядів: 83

30 серпня 2023 року в приміщенні ліцею с. Іванів в очно-дистанційній формі відбулося засідання професійної спільноти вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Іванівської сільської ради.

На засіданні провели аналіз роботи професійної спільноти за минулий 2022/2023 навчальний рік. Обговорили план роботи спільноти на 2023/2024 навчальний рік.

Консультант Микола Федчишин повідомив інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу та викладання фізичної культури у новому 2023/2024 навчальному році.

Учителі фізичної культури обговорили нові модулі з фізичної культури, які передбачені оновленою Модельною навчальною програмою «Фізична культура. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти. Поділилися досвідом їх запровадження на уроках фізичної культури.

На засіданні спільноти учителі детально обговорили Проєкт Регламенту організації та  проведення Гімназіади серед учнів/учениць закладів загальної середньої освіти Іванівської сільської ради у 2023/2024 навчальному році. Збільшили кількість видів спорту, в яких можуть брати участь і учні/учениці середньої вікової групи, зокрема: Cool Games, настільний теніс та змагання з футзалу "Шкіряний м'яч".

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень