A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Іванівської сільської ради

Відбувся майстер-клас на тему "Створення ситуації успіху на уроці зарубіжної літератури"

Дата: 20.03.2023 15:19
Кількість переглядів: 51

"У наших школах не повинно бути нещасних учнів, душу яких пригнічує думка, що вони ні на що не здатні. Успіх у навчанні – єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для переборення труднощів, бажання вчитися"

В. О. Сухомлинський

16 березня 2023 року, на базі Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Іванівської сільської ради, відбувся майстер-клас професійної спільноти вчителів зарубіжної літератури з теми «Створення ситуації успіху на уроці зарубіжної літератури – важлива умова формування творчої, всебічно розвиненої особистості».

Спікери: Лілія Богдан, вчитель зарубіжної літератури ліцею с. Уладівка та Оксана Климишина, вчитель зарубіжної літератури ліцею с. Пиків.

Педагоги школи не тільки озброюють своїх вихованців необхідними знаннями та вміннями, а й, що не менш важливо, дбають про те, щоб діти почувалися в школі, як удома, де їм добре, де вони захищені, куди йдуть з радістю. Тому успіх оцінюється не тільки високими балами, а результатами, перемогами, що безперечно, дуже важливо. Для педагогів успіх – це радість зустрічі, приємного спілкування між учнями і вчителями, атмосфера пошуку, творчості, утвердження особистості, відчуття особистої значущості.

„Кожен день починай з радістю, а закінчуй миром” – за таким принципом потрібно жити і працювати.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень