A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Іванівської сільської ради

Той, хто вчить інших, повинен сам постійно вчитися

Дата: 02.03.2023 16:04
Кількість переглядів: 90

Сьогодні докорінно змінилися вимоги до вчителя. Педагог ХХІ століття повинен бути на вістрі розуміння сучасних подій, іти «в ногу з часом», постійно оновлювати знання та досвід. Той, хто вчить інших, повинен сам постійно вчитися.

27 лютого 2023 року на базі КУ «ЦПРПП» Іванівської сільської ради відбулося засідання професійної спільноти вчителів англійської мови з теми «Managing classrooms effectively».

Спікери: Галина Богомаз, вчитель англійської мови гімназії с. Слобідка та Тетяна Клімішина, вчитель англійської мови ліцею с. Іванів.

На думку вчителя англійської мови Галини Богомаз, однією з актуальних проблем сучасної методики викладання іноземних мов є організація навчання дітей різних вікових груп за допомогою ігрових форм. В презентації вчителька відобразила різні види ігрових форм роботи, які найбільш широко використовує  на уроках англійської мови. Під час застосування ігрових методів діти краще засвоюють лексичні та граматичні конструкції, навчаються критичного мислення, розвивають навички спілкування у колективні.

«Ефективність уроку підвищується за рахунок використання інтерактивних технологій» - сказала  Тетяна Клімішина.  Метою презентації вчительки було використання нетрадиційних форм та методів навчання для створення цікавих уроків, та з метою залучення до роботи всіх дітей.

Учасники засідання зробили висновок, що духовне життя дитини повноцінне тільки тоді, коли вона живе у світі гри, казки, музики, фантазії… Ми повинні виховувати так, щоб дитина почувала себе шукачем знань. Тільки за цієї умови одноманітна, напружена, стомлююча робота школяра забарвлюється радісним почуттям і може принести маленьким людям переживання творця.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень