A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Іванівської сільської ради

Учителі фізичної культури взяли участь у Всеукраїнському методологічному семінарі «Учнівські ліги «Здорова Україна» в закладі освіти»

Дата: 31.10.2022 14:53
Кількість переглядів: 120

25 жовтня 2022 року в режимі онлайн відбувся Всеукраїнський методологічний семінар «Учнівські ліги «Здорова Україна» в закладі освіти», в якому взяли участь учителі фізичної культури ЗЗСО Іванівської ТГ.

Організаторами семінару виступили Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «ЮкрейнЕктів».

Директор Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Євген Баженков наголосив на тому, що продовження реформи «Нова українська школа» на рівні базової середньої освіти є одним із ключових пріоритетів МОН.

«Сьогодні в умовах війни перед вчителями постають нові виклики та потреби, особливо в освітній галузі «Фізична культура». Ми повинні готувати дітей фізично здоровими, активними, готовими захищати нашу країну. Модельна навчальна програма «Фізична культура. 5-6 клас» для закладів загальної середньої освіти, затверджена наказом МОН України від 17.08.2022 року № 752, дає можливість створити на уроці фізкультури безпечне та інноваційне середовище для розвитку рухової активності дітей. Запровадження Всеукраїнської учнівської ліги «Здорова Україна» буде доповнювати урочну систему і будувати комплексний підхід до реалізації Програми Президента України «Здорова Україна»», – зазначив Євген Баженков.

Андрій Боляк, заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, ознайомив учасників Всеукраїнського методологічного семінару з проєктом Положення про Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів «Всеукраїнська учнівська ліга «Здорова Україна»».

Лідер руху JuniorS Олександр Педан акцентував увагу на тому, що команда JuniorS наполегливо досягає своєї мети з розвитку системи спортивних учнівських ліг в українських школах, котрі змінять ставлення дітей до фізичної культури і фізичної активності.

По закінченню семінару бажаючі мали можливість замовити/отримати електронний сертифікат підвищення кваліфікації.

Матеріали Всеукраїнського методологічного семінару «Учнівські ліги «Здорова Україна» в закладі освіти» можна переглянути за покликанням: https://youtu.be/cEazxqW0bVUКоментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень