A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Іванівської сільської ради

Вчителі фізичної культури взяли участь у Всеукраїнському семінарі-практикумі «Вдосконалення дистанційних уроків фізичної культури на основі діяльнісного підходу»

Дата: 27.04.2022 16:47
Кількість переглядів: 225

27 квітня 2022 року вчителі фізичної культури ЗЗСО Іванівської ТГ взяли участь у Всеукраїнському семінарі-практикумі на тему «Вдосконалення дистанційних уроків фізичної культури на основі діяльнісного підходу». Семінар реалізувався в рамках програми Президента України "Здорова Україна".

Головними лекторами були Боляк Андрій Анатолійович, заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки Україн та Коломоєць Галина Анатоліївна, начальник відділу науково-методичного забезпечення підвищення якості освіти Інституту модернізації змісту освіти.

Також до слова долучилися Єресько Олег Вікторович, генеральний директор директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України, Марія Павлічук, виконавчий директор
ГО «Рух Олександра Педана Junior», а також вчителі, координатори та учасники проєкту «Перемагаємо разом».

На семінарі-практикумі обговорили головні проблеми, з якими стикаються вчителі фізичної культури в ході дистанційної форми навчання та шляхи їх вирішення. Обмінялися думками, ідеями та досвідом роботи. Учасники семінару отримають сертифікати (3 год).« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень